veganol-hlavni-strana.png1.png1.png
111vegetarian.png1.png1.png15.png114.png1.png

O nás

IMG_20160101_161842_hdr.jpg1.jpg1.jpg1.jpg1.jpg

 


Dobrý den, je nám ctí představit Vám první rozvoz v Olomouci, který se zabývá čistě veganskou stravou. Skončete tak s každodenní přípravou obědů do práce nebo do školy, a objednejte si naše jídlo připravované každý den z čerstvých surovin.


Myšlenka veganského rozvozu vznikla v hlavě jednoho ze zakladatelů Veganolu, který na vlastní kůži poznal jak náročné je sehnat v Olomouci dobré veganské jídlo. Hlavním smyslem Veganolu je podpořit stávající veganskou a vegetarianskou komunitu, a těm ostatním rozšířit gastronomické obzory.

 

Hlavním problémem bylo, kde budeme jídlo připravovat, tenhle problém však pomohli vyřešit kluci z MT TASTY v Masných krámech, kteří zde večer a během noci provozují bistro.

Ale nemusíte se obávat, výrobní čas jídla, veškeré nádobí, lednice, jídlo a podobně jsou striktně odděleny. Jediné co s MT TASTY sdílíme je adresa.


Těšíme se na Vaše objednávky a doufáme, že Vám bude chutnat.

 

IMG_20160101_161842_hdr.jpg1.jpg1.jpg1.jpg1.jpg1.jpg
111vegetarian.png1.png1.png15.png114.png

Proč VEGANOL?

 

 Šetříme Váš čas - Nemusíte si vařit, ani chystat jídlo do krabičky den předem. U nás máte čerstvé jídlo přímo z kuchyně, dovezené až k Vám

 

Rozvoz ZDARMA - Rozvoz zdarma po celé Olomouci, nebo možnost osobního převzetí v centru města

 Čerstvě uvařená jídla - Všechna jídla u nás jsou připravována čerstvě a z kvalitních surovin 

 

 100% veganské - Nic z naší nabídky neobsahuje živočišné kultury. Žádné mléko, žádné vejce, žádný sýr = žádné problémy :)

 

 Štíhlá postava - Většina našich pokrmů nezatěžuje organismus, a jsou dobře stravitelné. Ideální řešení pokud chcete udržovat svou postavu štíhlou


 Pestrá nabídka - Snažíme se Vám chystat co nejpestřejší jídelníček, který zahrnuje vše od sladkých a slaných dobrot, výživově vyvážených jídel, až po RAW stravu

Hlavně zdravě - Naše pokrmy obsahují nízkou (pokud vůbec nějakou) hladinu cholesterolu, a žádné živočišné produkty, naopak používáme hodně luštěnin, semínek a ořechů s vysokým obsahem bílkovin.


Více možností platby - U nás můžete platit jak hotově, převodem, tak samozřejmě i stravenkami, na které vracíme do 5,-Kč

AAAAA.png1.png1.png
AAAAA.png1.png1.png1.png
AAAAA.png1.png1.png1.png1.png
AAAAA.png1.png1.png1.png1.png1.png1.png1.png
AAAAA.png1.png1.png1.png1.png1.png1.png
AAAAA.pngD.png1.png2.png5.png
AAAAA.pngD.png1.png2.png5.png1.png1.png1.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one